Jak smakuje ryba wie z pewnością każdy wędkarz i jego Rodzina. Smak ryby i doskonałość potraw rybnych to coś co kojarzy nam się ze Świętami. Wszyscy jednak wiemy, że ryba smakuje zawsze, nie tylko od święta. Trzeba jednak umieć ją przyrządzić...

Z myślą o smakoszach ryb postanowiliśmy na naszej stronie zrobić kącik o nazwie „Kulinaria”. Na stronie głównej po lewej stronie w zakładkach widnieje już odnośnik. Jeśli ktoś z Państwa ma przepis na przygotowanie smacznego posiłku z ryby to proszę, aby przesłać go na poniższy adres mailowy. W przepisie zawierajcie jego nazwę , potrzebne produkty, sposób przygotowania i podania. Można zrobić zdjęcie potrawy. Prosimy też o podpisanie swojego przepisu na rybę imieniem i nazwą miejscowości z której jesteście. Fajnie będzie podzielić się swoim doświadczeniem kulinarnym, pomysłem i smakiem z innymi czytelnikami naszej strony. Życzę smacznego!

 

Oto adres na który należy przesyłać swoje propozycje:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

(dp)